HAKKIMIZDA


Mesleki yolculuğuna 1974 yılında Mercan’da küçük bir atölyede başlayan Gül Branda, 3 nesillik sektör tecrübesini ileri teknolojik tesisler ile birleştirerek ulusal ve global platformlarda iyi bilinen lider üreticiler listesinde yerini almayı başarabilmiştir.

Kuruluşundan bu yana üretmeyi temel alan şirketimizin kendi bünyesindeki üretim yolculuğu ise 1992 yılına uzanmaktadır.bina_on

Bugün üretim tesisi Arnavutköy’de 9000 m² alana konuşlanan şirketimizin 4 ana üretim bandı ve senelik 15.000.000 m² üretim kapasitesi bulunmaktadır.

Gül Branda, PVC Kaplamanın yanı sıra sektördeki rakiplerinin aksine üretim kalitesini tamamen kontrol altına alarak en iyi seviyeye taşımak amacı ile kendi kumaş dokuma tesisini bünyesinde barındırmaktadır.

Gül Branda müşterilerine, edindiği deneyimler ve ileri teknolojik üretim tesisi sayesinde kitlesel üretimin yanı sıra, müşteri ihtiyaç ve taleplerine de uyum sağlayabilecek özel üretim olanaklarını da sunmaktadır.

Şirketimiz ve markalarımız hem ulusal hem de global piyasalarda geniş ürün yelpazesi, kalitesi, esnek üretim kabiliyeti, hızlı adaptasyonu ve iyi servisi ile bilinmektedir.

Güçlü, deneyimli ve dinamik kadrosu ile şirketimiz inovatif ve teknolojik yenilikleri takip ederek her zaman bir adım önde olmayı başarmış, sektör el oluşumların ve uygulamaların şekillenmesinde aktif rol alabilmiş, böylece ulusal pazarlarda bilinirliği yanı sıra, 40 tan fazla ülkeye ihracat yaparak global pazarlarda da kendini saygın bir noktada konumlandırabilmiştir.

GÜL BRANDA, Bünyesinde barındırdığı ÇİFT TAVŞANLI ve DERBY markaları ile iyi bir segmentasyon yaparak, toplam market dağılımının hatırı sayılır bir kısmına hitap edebilmektedir.